Kurucumuz image
Sayın Şuay,
Orta ve Lise Öğrenimini Çankaya/Ankara'da,
Yüksek Öğrenimlerini ise sırasıyla, İş Sağlığı ve Güvenliği Ön lisansın ardından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İşletme Lisans sonrasında,
Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesinde işletme alanında Pedagojik Formasyon aldıktan sonra, İzmir Katip Çelebi Üniversitesinde İşletme Yönetimi alanında (MBA) Yüksek Lisans Yaparak tamamladı.
20 Yıldır Ege Bölgesinde Özel sektörde; Konaklama Hizmetleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri, Eğlence Hizmetleri, Eğitim Yönetimi Hizmetleri, Sağlık Yönetimi Hizmetleri ve Gayrimenkul Yönetimi Hizmetleri alanlarında çeşitli firmalarda üst düzey Yöneticilik yaptı. Son 15 yılda yine Ege Bölgesinde bulunan karma projeler arasında Önde gelen Marka Projelerde, Yeşil Bina Özellikli Dikey ve Yatay Binalara ,üniversitelere , Özel Sağlık Kuruluşlarına ,Eğitim Kurumlarına ve Alışveriş Merkezlerine; Yöneticilik, Denetçilik ve Danışmanlık Hizmetleri verildi.
2018 yılı itibariyle,
Etkin Tesis Yönetim Hizmetleri olarak, işletmelerinize Farklı ve Uzman bakış açımızla; Yönetim, Denetim, Eğitim, Temizlik, Teknik, Güvenlik ve Peyzaj alanlarınıza değer katmaya geliyoruz.

''Hızlı, Çalışkan, Dinamik ve Etkili''

Barış Deniz ŞUAY
Etkin Tesis Yönetim Hizmetleri
Direktör